Geodeta – Gliwice

geodeta Gliwice Usługi geodezyjne są podstawowymi czynnościami wykonywanymi podczas tworzenia projektów budowlanych. Każda inwestycja – zarówno wykonywana przez klientów prywatnych, jak i biznesowych – wymaga stworzenia projektu dotyczącego zagospodarowania terenu. W tym celu, na podstawie specjalistycznych pomiarów, tworzona jest mapa do celów projektowych. Zawiera ona dane dotyczące wielkości działki, jej ukształtowania czy rozlokowania obiektów – tych, które już istnieją w celu prawidłowego zaprojektowania planowanych obiektów. Geodeta uwzględnia także wszystkie inne elementy, które mogą mieć wpływ na projekt budowy – jest to między innymi infrastruktura podziemna, budynki i obiekty projektowane.

Geodezja to nie tylko tworzenie map zagospodarowania przestrzennego. Usługi geodezyjne świadczone przez naszą firmę to także ustalenie wszelkich regulacji związanych ze stanem prawnym nieruchomości. Każdy z naszych pracowników to doświadczony geodeta z wieloletnim doświadczeniem, co sprawia, że wszelkie prace wykonywane są z należytą dokładnością i zaangażowaniem. Naszym klientom proponujemy kompleksową ofertę polegającą nie tylko na tworzeniu dokumentacji, ale także na reprezentowaniu ich na mocy pełnomocnictwa przed organami administracji publicznej.

Nasze biuro znajduje się w Katowicach, jednak usługi geodezyjne świadczymy także w pobliskich miastach takich jak Gliwice, Tarnowskie Góry czy Dąbrowa Górnicza na terenie województwa śląskiego opolskiego i małopolskiego. Jeżeli interesuje Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt, a nasz geodeta zajmie się wszystkimi formalnościami.

Usługi geodezyjne w Gliwicach

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi geodezyjne dla firm i klientów indywidualnych, w tym wspieramy inwestorów, wykonawców i podwykonawców inwestycji budowlanych na terenie miasta Gliwice. Zapewniamy usługi geodezyjne w pełnej ofercie na każdym etapie i przy każdego rodzaju inwestycji, w tym budownictwa mieszkaniowego, usługowego, biurowego, handlowego i przemysłowego. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i jesteśmy w stanie sprostać każdemu powierzonemu nam zadaniu, nawet tym najbardziej nietypowym.