Geodeta – Lubliniec

geodeta lubliniec Pomiary geodezyjne są nieodłącznym elementem prac projektowych. Każda inwestycja, niezależnie od tego, czy jest ona wykonywana przez osobę prywatną czy firmę wymaga stworzenia projektu dotyczącego zagospodarowania terenu. W tym zakresie nieodzowna okazuje się specjalistyczna pomoc geodety. Geodeta przeprowadza pomiary, na bazie których tworzona jest mapa do celów projektowych. Mapa zawiera dane dotyczące powierzchni działki, jej ukształtowania oraz ewentualnego rozlokowania obiektów już na niej będących. Podczas przygotowywania mapy geodeta uwzględnia wszystkie elementy, które mogą mieć wpływ na projekt budowy – od infrastruktury podziemnej, po aktualną zabudowę działki.

Usługi geodezyjne Lubliniec i okolice

Usługi geodezyjne nie sprowadzają się wyłącznie do tworzenia map zagospodarowania przestrzennego. To także pomiary wykonywane w celu ustalenia wszelkich regulacji związanych ze stanem prawnym nieruchomości oraz wiele innych działań. Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług geodezyjnych na rzecz klientów prywatnych i firm. Nasi pracownicy to geodeci z wieloletnim doświadczeniem, co przekłada się na jakość oraz precyzję prowadzonych prac geodezyjnych. Zapewniamy kompleksową obsługę, w ramach której tworzymy dokumentację, jak również reprezentujemy Naszych Klientów przed organami administracji publicznej.

Siedzibą naszego biura są Katowice, ale usługi geodezyjne świadczymy na terenie całego województwa śląskiego, a także województw opolskiego i małopolskiego. Od lat jesteśmy do dyspozycji klientów z terenu miejscowości Lubliniec oraz okolicznych terenów. Klientów zainteresowanych nawiązaniem współpracy z naszym biurem prosimy o kontakt.