Geodeta – Tarnowskie Góry i okolice

geodeta Tarnowskie Góry Geodezja obejmuje szereg czynności związanych z różnego rodzaju pozwoleniami dotyczącymi prac budowlanych lub modernizacyjnych. Nasza firma świadczy kompleksowe usługi geodezyjne. Wyróżnia nas bogate doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające zlecenia. W swojej pracy wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne oraz specjalistyczny sprzęt. Geodezja to dla nas coś więcej niż tylko praca – to pasja, dzięki której do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Najczęściej wykonywane przez naszych specjalistów usługi geodezyjne to przede wszystkim:

  • tworzenie map do celów projektowych i prawnych,
  • geodezyjne opracowanie projektu budowlanego,
  • pomiary powykonawcze dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Wśród podstawowych usług, których świadczeniem zajmuje się nasz geodeta, znajduje się także reprezentowanie klientów w sprawach związanych z administracją samorządową lub państwową. Dzięki temu mogą Państwo zaoszczędzić swój czas i nie muszą zajmować się trudnymi kwestiami.

Usługi geodezyjne na terenie Tarnowskich Gór

Jeżeli interesują Państwa usługi geodezyjne, prosimy o kontakt z naszymi specjalistami – mailowo, telefonicznie lub za pomocą specjalnego formularza, który dostępny jest
w zakładce „Kontakt”. Istnieje także możliwość umówienia się na osobistą rozmowę. Biuro naszej firmy znajduje się w Katowicach ul. Gen. Jankego 164. Usługi geodezyjne świadczymy także na terenie innych, okolicznych miast takich jak Gliwice, Tarnowskie Góry czy Dąbrowa Górnicza.