Geodeta – Tychy i okolice

geodeta Tychy Geodezja zajmuje się wieloma czynnościami związanymi z powstawaniem nowych nieruchomości. Usługi geodezyjne polegają między innymi na przeprowadzeniu dokładnych pomiarów przez specjalistę, którym jest geodeta. Dzięki nim możliwe jest sporządzenie dokładnej mapy danego terenu na potrzeby projektu jego zagospodarowania.

Nasza firma od wielu lat działa w branży, świadcząc usługi geodezyjne na najwyższym poziomie. Systematycznie podnosimy nasze kwalifikacje oraz wprowadzamy innowacyjne techniki pomiarowe, dzięki czemu nie boimy się podejmować nawet bardzo skomplikowanych zleceń – nie tylko od biznesowych, ale także klientów prywatnych.

Usługi geodezyjne, którymi zajmujemy się najczęściej, to przede wszystkim:

  • przygotowywanie map do celów projektowych i prawnych,
  • pomiary realizacyjne obiektów budowlanych,
  • wytyczenia i pomiary powykonawcze budynków i budowli,
  • ustalenie granic działki,
  • regulacja kwestii związanych ze stanem prawnym nieruchomości.

Usługi geodezyjne w Tychach

Jako jedna z najlepszych firm geodezyjnych na rynku zajmujemy się nie tylko przygotowywaniem stosownej dokumentacji geodezyjno-kartograficznej. Reprezentujemy też naszych klientów przed organami administracji publicznej, dzięki czemu mogą oni zaoszczędzić swój czas przez sprowadzenie swoich obowiązków do minimum.

Nasze biuro znajduje się w Katowicach, jednak usługi geodezyjne świadczymy także w okolicznych miastach takich jak Gliwice, Tychy czy Dąbrowa Górnicza na terenie województwa śląskiego opolskiego i małopolskiego. Jeżeli są Państwo zainteresowani przedstawioną ofertą, zachęcamy do kontaktu z naszym wykwalifikowanym personelem.