Geodeta – Mikołów i okolice

geodeta-mikolow Usługi geodezyjne obejmują jedne z podstawowych czynności podejmowanych w przypadku planowania budowy. Decydują o tym przepisy prawne obowiązujące w Polsce. Niezależnie od rodzaju prac budowlanych, które będą prowadzone na działce, konieczne jest przeniesienie jej na papier – czyli stworzenie mapy do celów projektowych. Tym celu geodeta wykonuje szereg specjalistycznych, skomplikowanych pomiarów. Dotyczą one zarówno granic działki, jak i jej ukształtowania. Na mapę geodeta nanosi także istnieją zabudowę w celu weryfikacji danych w zasobie geodezyjnym. Usługi geodezyjne w tym zakresie trwają, w zależności od wielkości działki, jej ukształtowania, od kilku dni do nawet kilku tygodni.

Usługi geodezyjne w Mikołowie

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi geodezyjne zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Ponadto reprezentujemy naszych klientów przed organami administracji publicznej, przez co nie muszą zajmować się żadnymi formalnościami.

Biuro naszej firmy znajduje się w Katowicach, jednak świadczymy usługi na terenie takich miast jak: Mikołów, Tychy, Gliwice, Tarnowskie Góry czy Dąbrowa Górnicza. Geodezja jest nie tylko naszą pracą, ale także ogromną pasją, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, troszcząc się o najdrobniejsze szczegóły. To wpływa na precyzję pomiarów oraz wykonanie profesjonalnych dokumentów geodezyjnych.

Jeżeli interesują Państwa usługi geodezyjne, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.